گز اصفهان
چهارشنبه , بهمن ۲ ۱۳۹۸
خانه / گز / خرید و فروش گز درجه یک به صورت عمده

خرید و فروش گز درجه یک به صورت عمده

خرید و فروش گز درجه یک به صورت عمده برای صاحبین فروشگاه ها، مراکز پخش و حتی خانواده هایی با جمعیت بالا بسیار بصرفه و مناسب است.

فروش گز درجه یک

گز درجه یک

گز اصفهان یکی از خوشمزه ترین و معروفترین سوغاتی های این شهر است، اما علاوه بر طعم باید به کیفیت و تازگی آن توجه شود. گز درجه یک و اصیل کمی سفت و در عین حال ترد و تازه است.
به گفته برخی از متخصصین این صنف، مقدار و کیفیت مغز بادام، فندق و پسته ی بکار رفته در گز، در کیفیت نهایی آن تاثیر بسزایی دارد. این روزها کمتر گزی یافت میشود که بطور خالص از عصاره درخت انگبین تولید شده باشد چرا که از طرفی این درخت کمیاب شده و از طرف دیگر قیمت نهایی این گز بسیار بالاست. مواد اولیه اکثر گزها تخم مرغ، شکر، گلوکز، گلاب، خلال بیدمشک، عرقیجات و انواع مغزها میباشد.

فروش گز درجه یک

خرید اینترنتی گز

در گذشته خرید و فروش گز تنها از طریق نمایندگی های پخش و مراکز فروش سوغاتی ها انجام میشد، اما امروزه با گسترش تکنولوژی در زندگی روزمره، خرید اینترنتی یکی از سریع ترین و ساده ترین راه های خرید بحساب می آید که خرید و فروش شیرینی جاتی مانند گز نیز از این قائله مستثنی نیست.
خرید و فروش گز بصورت عمده یکی از ده ها فعالیت سایت ماست. فروش گز با انواع طعم، بسته بندی و برند در حالت های فله و بسته بندی و بصورت جزئی و عمده در سایت ما انجام میگیرد. از نمونه های معروف گز میتوان به گز سکه ای، لقمه ای، آردی، سوهانی و انگشت پیچ اشاره کرد که انگشت پیج برخلاف سایر نمونه های گز چسبنده نیست و استفاده از آن برای افراد مسن آسان تر است.

فروش گز درجه یک

فروش گز درجه یک

مرکز اصلی خرید و فروش گز در ایران، شهر اصفهان است و اغلب خرید و فروش های عمده این محصول از همین شهر است. امروزه عوامل زیادی در تعیین قیمت نهایی گز موثرند که همگی با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر دائما قابل تغییرند.
انتخاب مرکزی معتبر برای خرید گز خریدی با کیفیت، قیمتی مناسب و مطمئن را برایتان فراهم میکند. عواملی چون برند، نوع بسته بندی، وزن بسته و مقدار خرید در قیمت گز بسیار تاثیرگذارند. خرید عمده این محصول برای مصرف کنندگان از لحاظ قیمت بسیار بصرفه و اقتصادیست که شما میتواتید از دو روش حضوری و اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
مشاور شما :09120518588
شماره ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143857224
پست الکترونیکی: info@artagaz.com