خرید گز اصفهان عمده

گز اصفهان

خرید گز اصفهان عمده از انواع مختلف آن صورت می گیرد . مرغوب ترین نوع آن گز انگبین است که البته به دلیل قیمت بالای آن زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد و بیشتر جای خود را به ترنجبین و عسل داده است.

امروزه خرید گز اصفهان به صورت غیرحضوری هم امکان پذیر است که به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کننده ها با قیمت مناسب می توان آن را تهیه کرد.

اصفهان مهد هنر و فرهنگ کشور ماست. گز از سوغاتی های ارزشمند این شهر است و از زمان های قدیم در فرهنگ این شهر گنجانده شده است. صادرات آن به خارج از کشور نیز امکان پذیر شده و طرفداران زیادی دارد.

خرید گز اصفهان

از زمان صفویه تا به حال تغییرات زیادی در ترکیبات این شیرینی رخ داده، در ابتدا تنها شکر و سفیده ی تخم مرغ جزو ترکیباتش بوده اما امروزه از عسل ، مغزیجات ، و گاها انگبین(یک گیاه که در شهر چهارمحال و بختیاری می روید.) ،شکر و تخم مرغ، گلاب و…. در تولید آن استفاده می شود.

به دلیل استفاده از ترکیبات مقوی و طبیعی در تولید گز می توان از آن به عنوان ماده ی غذایی سرشار از پروتئین و ویتامین نام برد.

گز از شیرینی های است که در آن روغن، مواد نگهدارنده ، موادغیرطبیعی و شیمیایی،رنگ و طعم دهنده استفاده نشده است.

خرید گز اصفهان

انواع گز

  • گز آردی ( بادامی و پسته ای)
  • گز لقمه ای (پسته ای ، نارگیلی، زعفرانی و…)

مرکز فروش گز اصفهان با ارائه ی خدمات غیرحضوری و آنلاین علاوه بر ارائه ی بهترین کیفیت ، اطلاعات دقیقی از هر آنچه که شما بخواهید را در اختیارتان قرار می دهد.گزازسوغاتی های مرغوب شهراصفهان،کرمان،یزدو چهامحال و بختیاری شناخته شده است.

خرید گز اصفهان

مزیت های خرید غیرحضوری

  • صرفه جویی در هزینه
  • صرفه جویی در زمان
  • خرید با قیمت مناسب

شما میتوانید با مقایسه ی مراکز فروش گز و شرح تخفیف ها و امکانات آنها بهترین انتخاب را داشته باشید.

جهت خرید، فروش و صادرات این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
مدیریت فروش: مهندس صادقی
صنایع غذایی آرتا 09120518588
صنایع غذایی آرتا  ۰۳۱۳۴۴۵۴۶۰۶
شرکت آرتا گز  آرتا گز
ارتباط مستقیم 24 ساعته
, , ,
تازه ترین مقالات

شاید بپسندید:

فهرست