صادرات گز به افغانستان

صادرات گز ارزان به افغانستان

گز صادراتی

صادرات گز اصفهان به افغانستان و دیگر کشور های همشایه از جمله پر سودترین صادرات در کشور بهش مار میآید . اگر شما هم تصمیم به آغز تجارتی پر سود دارید ، همراه ما باشید .

خرید عمده گز اصفهان و صادرات آ« به کشور ها ی همسایه سال های زسادی است که انجام می شود . برای خرید گز درجه یک صادرتی و صادرات گز به افغانستان همراه ما باشید تا بهترین محصول را با مناسب ترین قیمت را صادر نمایید .

برترین برندهای گز صادراتی

بهتر است برای خرید و صادرات گز به افغانستان ابتدا بهترین برندها را بشناسیم :

  • گز کرمانی : گز کرمانی یکی از این گزفروشی‌هاست که بیش از صد سال عمر دارد. حاج میرزا حسین محسن‌زاده کرمانی در زمان قاجار سنگ بنای گز کرمانی را در اصفهان گذاشت. و حالا پسرش، رضا محسن‌زاده کرمانی، چرخ مغازه را درخیابان عبدالرزاق می‌چرخاند.
  • گز مظفری : گز مظفری هم از قدیمی‌های بازار هست که از سال ۱۳۱۰ فعالیتش را آغاز کرده و مثل بقیه گزفروشی‌های اصیل، شغل گزفروشی از پدر به پسر در آن منتقل شده هست.
  • گز سلامتیان:گز سلامتیان از قدیمی‌ترین شركت‌های تولید گز در اصفهان است كه بیش از یك قرن پیش توسط حاج حسین سلامتیان بنا نهاده شد. رسم اتحاد میان فامیل، پدران و فرزندان كه میان اصفهانی‌ها بسیار رعایت می‌شود، شاید عامل پیشرفت‌های گوناگون آنها باشد. گز سلامتیان هم از این قاعده جدا نمانده و اینك یكی از پسران مرحوم سلامتیان عهده دار این شركت است.

برای خرید و صادرات گز به افغانستان با خیالی آُوده با ما در ارتباط باشید .

برترین برندهای گز صادراتی

خرید عمده گز صادراتی

برای صادرات گز و فعالیت در این تجارت پر سود اطلاع از تاریخچه تولید گز خالی از لطف نخواهد بود .
تاریخچه گز به زمان قاجاریه بر می گردد و البته به این صورت کنونی نبوده بلکه به صورت رنگ کاراملی و بدون سفیده تخم مرغ بوده و به عنوان شیرینی سنتی و در اعیاد خاص مورد استفاده قرار می گرفت .

این شیرینی از قدیم با استفاده از مواد اولیه که غالباٌ طبیعی بوده اند و با وسایل و روش هاي سنتی تولید می شد ، اما امروزه به دلیل صادرات این محصول به خارج از کشور استانداردهایی برایش در نظر رفته شده است .
بسیاری از فروشندهای این شیرینی برای خرید گز مورد نیاز خود اقدام به خرید اینترنتی گز می کنند . تا هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی کرده باشند و همچنین برای صادرات گز از شرایط ویژه خرید عمده و اینترنتی استفاده نمایند .

خرید عمده گز صادراتی

ثبت سفارش اینترنتی خرید گز

شاید بتوان گفت دلیل صادرات بالا گز به افغانستان طعم بی نظیر این شیرینی نیز باشد .
گز یکی از تنقلات بسیار خوش مزه ای می باشد که بسیاری از افراد از خوردن آن لذت می برند و خرید اینترنتی بهترین راه خرید این محصول به شمار می آید .

گز انواع مختلفی دارد که بر اساس مواد تشکیل دهنده آن می باشد.

  • گز بدون انگبین
  • گز انگبین

انگبین یکی از مواد اصلی تشکیل دهند گز به شمار می آید.
این ماده بسیار شیرین است اما با داشتن طعم خوب دارای فواید خیلی خوبی برای بدن انسان می باشد.

در واقع دارای فواید زیادی برای سلامتی انسان است.
گز انگبین بسیار خوشمزه و پرفایده است اما قیمت بالایی دارد ، زیرا این ماده کمیاب است.
اگز تصمیم به صادرات گز دارید بهتر است ابتدا بازار مقصد خود و سلیقه خریداران محصول را بشناسید و سپس اقدام به خرید نمایید .

اگر تمایل به خرید گز با قیمت مناسب تر دارید در تولید آن از گلوکز استفاده می کنند ، گلوکز همانند قند مضر است اما قیمت پایین تری دارد.

ثبت سفارش اینترنتی خرید گز

صادرات گز به افغانستان

سوغات هر شهر و استان یکی از بهترین گزینه ها برای صادرات محسوب می شوند . مخصوصا که این سواغت شیرینی خوشمزه و دلچسبی مثل گز باشد.
با توجه به شناخت و طرفداران بسیار این شیرینی در دیگر کشور های دنیا ، صادرات این محصول جایگاه ویژه ای پیدا کرده است .

بسیاری از واسطه ها با خرید عمده این محصول از تولیدگنندگان و صادرات گز به افغانستان ، زمینه شغلی بسیار پر سودی را فراهم کرده اند .
گز و شیرینی های استان اصفهان با توجه به دستور پختی منحصر و مختص استادان ایرانی این حرفه ، طرفداران خاص بسیاری در تمام دنیا پیدا کرده اند که هر روزه درخواست بیشتری برای خرید این شیرینی دارند .
خرید گز به صورت اینترنتی و عمده برای امری چون صادرات بسیار به صرفه است .

با استعلام قیمت و خرید گز به صورت اینترنتی در هزینه و وقت خود برای صادرات گز صرفه جویی کنید .

جهت خرید، فروش و صادرات این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
مدیریت فروش: مهندس صادقی
صنایع غذایی آرتا 09120518588
صنایع غذایی آرتا  ۰۳۱۳۴۴۵۴۶۰۶
شرکت آرتا گز  آرتا گز
ارتباط مستقیم 24 ساعته
,
تازه ترین مقالات

شاید بپسندید:

فهرست