صادرات گز به امارات

صادرات گز درجه یک به امارات

گز

صادرات بسیاری از محصولات از کشور ایران به کشور های عربی صورت می گیرد . گز یکی از این موارد است . برای اطلاع از صادرات گز به امارات همراه ما باشید .

برای صادرات گز به امارات ابتدا بهتر است اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید با خرید مناسب صادراتی پر سود داشته باشید .

گز درجه یک اصفهان

شاید دوستانی باشند که این شیرینی خوشمزه و بی نظیر را نشناشند ، پس در ابتدا بدانیم گز چیست .
گز شیرینی معروف استان اصفهان است که در تهیه آن از شکر ، سفیده تخم مرغ ، مغز بادام و پسته و هل استفاده می شود . برخی تولید گنندگان قدیمی این محصول از ماده ای به نام باداکا نیز در تهیه این شیرینی خوشمزه استفاده می کنند .
استان اصفهان مرکز تولید این محصول است و قطب بزرگ صادرات گز در دنیا می باشد .
دوستداران این شیرینی خوشمزه در تمام دنیا علاقه بسیار به تهیه این شیرینی اصیل ایرانی دارند .
به دلیل طرفداران زیاد این شیرینی در ایران ، افراد بسیاری اقدام به خرید عمده این محصول از اصفهان می نمایند تا آن را در شهر خود به فروش برسانند.

برای صادرات گز به امارات و اطلاع از قیمت خرید این محصول همراه ما باشید .

گز درجه یک اصفهان

خرید عمده گز اصفهان

شای برای شما که صادر کننده گز به دیگر کشور ها هستید دانستن مراحل تولید گز برای صادرات گز به امارات جالب باشد .
بسیاری از کارخانجات تولید مواد غذایی در استان اصفهان به تهیه محبوب ترین سوغات و شیرینی این استان می پردازند.برای اطلاع از چگونگی تولید این شیرینی همراه ما باشید .
مراحل تولید گز در این کارخانجات را کوتاه مرور کنیم :

در ابتدا در ظرف بزرگی شکر را با مقداری آب مخلوز کرده و حرارت می دهند سپس قبل از اضافه کردن انگبین گلوکز مایع را اضافه می کنند و حرارت دهی را قطع می کنند و از صافی عبور می دهند تا زلال و یکدست شود سپس به در حین حرارت دادن به ظرفی بزرگ منتقل می کنند تا غلیظ شود .
در مرحله بعد سفیده زده شده را به ظرف اضافه کرده و مقداری شکر نیز می افزایند سپس مخلوط را روی حرارت ملایم و زیر همزن قرار می دهند تا کامل مخلوط شود ولی حرارت به گونه ایست که سفیده نپزد .
سپس حرارت را بالا برده و سرعت همزن را پایین می آورند تا آب سفیده تبخیر شود و گز آماده شود . سپس مغز پسته یا بادام به آن اضافه و مخلوط می شود و پس از خنک شدن برش میزنند تا به ابعاد دلخواه بسته بندی شود .

خرید عمده گز اصفهان

قیمت گز درجه یک صادراتی

در امر صادرات یکی از مهم ترین فاکتور ها قیمت محصول صادراتی است .
همچنین در صادارت گز به امارات که از کشورهایی است که طرفداران گز در آن بسیار است ، می تواند گفت قیمت فاکتور بسیار مهمی است .
قیمت هر محصول به عوامل زیادی وابسته است از جمله این عوامل می توان به موارد زیادی اشاره کرد :
قیمت مواد اولیه برای تولید محصول : مواد اولیه با کیفیت مطمئنا قیمت بالاتر ی نسبت به انواع بی کیفیت آن دارد و همانطور که میدانید محصولی که با مواد اولیه با کیفیت تولید شود قطعا دلچسب تر و بهتر است.
بسته بندی محصول تولید شده : بسته بندی نیز از جمله مواردی است که در قیمت تمام شده محصول تاثیر به سزایی دارد . بسته به این که محصول را برای چه عنوانی نیاز دارید می توانید برای بسته بندی آن هزینه کنید.

تیم تهیه و اساتید ماهر : در تهیه محصولاتی همچون گز سر آشپزی ماهر در نتیجه مطلوب بسیار مهم است زیرا با زیر و بم ساخت محصول آشناست و بهترین محصول را تولید می کند.

قیمت گز درجه یک صادراتی

صادرات گز به امارات

برای صادرات گز به امارات به طور معمول صادر کننده ها اقدام به صادرات بهترین و بالا ترین کیفیت گز تولید می کنند .
به همین دلیل بهتر است که به سراغ خرید از برند های برتر جهت صادرات بروند .
برای سهولت کار شما به معرفی این برند ها می پردازیم :

  • گز کرمانی : این برند یکی از قدیمی ترین و معروف ترین برند های گز در اصفهان است ؛ تا آنجا که در طول جنگ جهانی با توجه به قحطی و نبود مواد غذایی ، این محصول کیفیت بالای خود را از درست نداد و با همان کیفیت به طول محصولات خود ادامه دارد.
  • گز مظفری : این برند هم از قدیمی ترین و بهترین برند های گز اصفهان است. و علاوه بر تولید گز محصولات دیگری چون پولکی ، نبات و انواع سوهان را نیز تولید می کند .
  • گز آنتیک : گز آنتیک از سال ۱۳۷۱ شروع به تولید نموده است اما با توجه به کیفیت بالا ، جای خود را در بازار پیدا کرده است.
  • گز سکه : گز سکه نیز از برترین های گز در اصفهان است که از سال ۱۳۴۶ مشغول به فعالیت است.
جهت خرید، فروش و صادرات این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
مدیریت فروش: مهندس صادقی
صنایع غذایی آرتا 09120518588
صنایع غذایی آرتا  ۰۳۱۳۴۴۵۴۶۰۶
شرکت آرتا گز  آرتا گز
ارتباط مستقیم 24 ساعته
,
تازه ترین مقالات

شاید بپسندید:

فهرست