کارخانه گز بلداجی

کارخانه گز بلداجی اصفهان

گز بلداجی

کارخانه گز بلداجی اصفهان با تولید گز از بهترین نوع درختچه گز در شهر بلداچی استان چهارمحال بختاری یکی از برند های معروف و خاص تولید گز در استان اصفهان تبدیل شده است.محصولات این کارخانه با ارائه به استان های هم جوار به عنوان یکی از برترین برند های شناخته می شود.

کارخانه تولیدی گز اصفهان بلداجی یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکت های تولید گز در اصفهان می باشد که محصولات خود را از درختچه ای خاص و معروف در اطراف کوه های بلداجی در استان چهار محل و بختیاری تهیه می کند. به دلیل طعم و عطر خوب صمغ این درخت تاکنون محصولات این شرکت با بهترین کیفیت به بازار وارد شده اند. یکی از معتبر ترین شرکت های تهیه گز در ایران شرکت گز بلداچی اصفهان می باشد. این شرکت محصولات متنوعی را از صمغ گز این درخت تهیه می کند و به دلیل تنوع محصولات تا کنون یکی از شرکت های برتر تهیه گز در ایران محسوب می شود.

کارخانه گز بلداجی

قیمت های متفاوت کارخانه تولیدی گز اصفهان بلداجی

این شرکت به دلیل تنوع محصولاتی که دارد تاکنون توانسته نظر همه خریداران را جلب کند و هر مشتری با هر نوع بوجه ای می تواند از محصولات این شرکت استقبال کند. ماده ی اولیه گز که در محصولات این شرکت از آن استفاده می شود انگبین نام دارد و از درختی به نام گزانگبین در اطراف کوه های بلداجی به دست می آید.
مغز بادام و مغز فندق که در تهیه گز استفاده می شود در تولیدات این شرکت در بیشترین میزان استفاده می شود و گز های آردی این شرکت در بازار اصفهان بسیار معروف می باشند. یکی از دلایل مشهور بودن این شرکت قیمت های مناسب محصولات با رعایت کیفیت بالا می باشد.
از مهم ترین دلایل افزایش طرفداران گز بلداجی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت های مناسب و تنوع محصولات
  • استفاده از صمغ نایاب و با عطر بسیار خوش برای تولید گز
  • استفاده از بسته بندی های بسیار زیبا
  • کیفیت و دوام بالای گز های تولید شده این شرکت

کارخانه گز بلداجی

خرید محصولات تولیدی کارخانه گز بلداجی اصفهان

برای خرید گز از این مرکز می توانید به سایت این شرکت سری بزنید و در هر استانی که هستید محصولات مورد نظر خود را با توجه به قیمت و میزان مورد نیاز در مدت زمان کمی سفارش دهید. شما با استفاده از خرید اینترنتی می توانید از مزایا و تخفیفات شرکت بلداجی استفاده کنید و تمامی گز های مورد نظر خود را تنها در یک بار خرید به صورت کامل سفارش دهید و در حداقل زمان ممکن آنها را درب منزل تحویل بگیرید.

جهت خرید، فروش و صادرات این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
مدیریت فروش: مهندس صادقی
صنایع غذایی آرتا 09120518588
صنایع غذایی آرتا  ۰۳۱۳۴۴۵۴۶۰۶
شرکت آرتا گز  آرتا گز
ارتباط مستقیم 24 ساعته
, ,
تازه ترین مقالات

شاید بپسندید:

فهرست